Jesteś tutaj: O firmie / Kosztorysy budowlane

Kosztorysy budowlane

Chciałbyś wiedzieć ile będą kosztować Cię materiały budowlane? Masz już projekt swojego domu? Skontaktuj się z nami! Sporządzimy Ci kosztorys budowy Twojego domu. Możesz liczyć także na doradztwo budowlane.

Zajmujemy się tylko "materiałówką". Daje nam to przewagę nad projektantami, którzy opierają się głównie na katalogach często sprzed lat. Dlatego naszych kosztorysów budowy domu staramy nie opierać na zestawieniach materiałów dołączonych do projektów. Kosztorysy budowlane przygotowujemy indywidualnie, wykorzystując projekty domów dostarczone nam przez inwestorów.

Nasi doradcy są zawsze na bieżąco. Przygotowując kosztorys budowy domu, nie zapomną podpowiedzieć Ci z czego budować i na co są promocje cenowe. Doradzą Ci po prostu, jak zbudować dom bezpieczny, przyjazny i niedrogi.

Dzięki nam zaoszczędzisz też na budowie - dowiesz się na czym można, a na czym nie warto oszczędzać budując dom swoich marzeń. Zawsze też możesz się do nas zwrócić z prośbą o poradę.

Jeśli interesuje Cię cena lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Cebj-Pekabud Wrocław - Doradztwo i kosztorysy budowlane
tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: sprzedaz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322