Jesteś tutaj: Systemy kominowe

Systemy kominowe

Systemy kominowe mają za zadanie odprowadzać dym i spaliny wytwarzane przez urządzenia grzewcze w domu. Budowa komina i użyte materiały decydują o jakości pracy podłączonego do niego urządzenia grzewczego.

Dom może mieć jeden lub kilka kominów. Zależy to od rozwiązania zaproponowanego przez architekta. Ze względów praktycznych najczęściej w jednym kominie umieszcza się wszystkie przewody kominowe - dymowe, spalinowe i wentylacyjne; choć oczywiście można poprowadzić je oddzielnie - każdy przewód do oddzielnego komina.

Budując dom, powinieneś pamiętać, że każde pomieszczenie wentylowane i ogrzewane powinno mieć oddzielne przewody: wentylacyjny i spalinowy.

W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze w Europie systemy kominowe firmy Schiedel oraz kominy Kom-went i pustaki wentylacyjne.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na kominy oraz systemy kominowe. Jeśli interesuje Cię cena systemów kominowych lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Cebj-Pekabud Wrocław - Kominy i systemy kominowe
tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322