Jesteś tutaj: Systemy kominowe / Kominy Schiedel

Kominy Schiedel

Kominy Schiedel to najnowocześniejsze systemy kominowe w Europie. To nie tylko słowa. Firma ta oferuje kompletną paletę produktów, która kompleksowo rozwiązuje każdy techniczny problem komina. Gwarantuje najwyższy stopień funkcjonalności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin.

Firma Schiedel produkuje systemy kominowe dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Cechami szczególnymi systemów kominowych i wentylacyjnych są jakość i bezpieczeństwo. W tym zakresie firma spełnia wymagania międzynarodowej normy ISO 9001.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że Schiedel jako pierwsza w Polsce firma produkująca systemy kominowe uzyskała oznakowanie CE na cały system. Ponadto, jako jedyna firma z szeroko rozumianej branży kominowej udziela 30 letniej gwarancji na swoje kominy.

Najpopularniejszymi w Polsce rozwiązaniami (z szerokiej gamy kominów Schiedel) są systemy kominowe Rondo Plus do paliw ciekłych i gazowych oraz Rondo na paliwa stałe.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na systemy kominowe Schiedel. Jeśli interesuje Cię cena Schiedla lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322