Jesteś tutaj: Systemy kominowe / Systemy kominowe Kom-went

Systemy kominowe Kom-went

Do niedawna kominy stawiano z cegły, ale bardzo mocno jest wypierane przez gotowe kominy systemowe.

Systemy kominowe Kom-went zbudowane są z trzech warstw, których głównym elementem jest wysokiej jakości rura ceramiczna. Zewnętrzna warstwa to pustak keramzytowy. Pustak keramzytowy może być wyposażony dodatkowo w kanał wentylacji grawitacyjnej. Pomiędzy pustakiem a rurą ceramiczną znajduje się wełna mineralna.

Taka budowa przekłada się bezpośrednio na koszty, które zarówno w robociźnie jak i w cenie za komin są jego głównymi atutami. Ponadto wpływa to na bezpieczeństwo eksploatacji, odporność na działanie wysokiej temperatury spalin i korozję oraz łatwość w czyszczeniu dzięki gładkiej powierzchni ceramicznej rury.

Ciągłe doskonalenie oraz utrzymywanie wysokiej jakości produktów jest podstawowym zadaniem personelu zatrudnionego w naszej firmie. Produkowane pustaki keramzytobetonowe wraz z przewodami kominowymi niemieckiej grupy P-D Refractories cz a.s. oraz wełna służąca jako stabilizacja bądź pełne ocieplenie (w zależności od przeznaczenia komina).

Kominy systemowe Kom-went przeznaczone są do każdego rodzaju opału, zarówno ciekłych, jak gaz czy olej opałowy, jak również do paliw stałych typu ekogroszek czy pelety. Jest jeszcze jeden istotny argument przemawiający za stosowaniem kominów systemowych: są mniejsze od murowanych z cegły, a przez to zajmują mniej cennego miejsca w wymarzonym domu.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na kominy ceramiczne i systemy kominowe Kom-went. Jeśli interesuje Cię cena lub potrzebujesz pomocy w doborze systemu kominowego dostosowanego do systemu ogrzewania Twojego domu, skontaktuj się z nami:

Cebj-Pekabud Wrocław - Kominy ceramiczne Kom-went
tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322