Jesteś tutaj: Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe

W Polsce, w zależności od rejonu, zdobywały popularność Hurtownia budowlana Cebj-Pekabud-Pekabud to m.in. pokrycia dachowe: Braas, Creaton, dachowki Koramici Robenróżne pokrycia dachowe. We Wrocławiu i okolicach królują dachówki ceramiczne i cementowe (betonowe). Warto dobrze się zastanowić czym pokryć dach, bo pokrycie dachowe to najważniejsza część domu.

Pierwsze dachy z gliny zaczęto wytwarzać ponad 8 tys. lat temu. Do dziś właśnie krycie dachów przy użyciu dachówek ceramicznych odgrywa znaczącą rolę na polskim i europejskim rynku.

Dachówki ceramiczne i cementowe wiele zmieniły się na przestrzeni ostatnich lat. Technika ich wytwarzania jest tak zaawansowana, że poszczególne dachówki nie wymagają żadnych uszczelnień (jak bywało kiedyś) i nie są mocowane do łat gwoździami, a jedynie tzw. spinkami.

W naszej ofercie znajdziesz następujące pokrycia dachowe:

Nasza hurtownia to także bezpłatna kompleksowa wycena pokrycia na Twój dach. Możesz też liczyć na doradztwo na który model dachówki są aktualnie najlepsze promocje.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na pokrycia dachowe. Jeśli interesuje Cię cena dachówek lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322