Jesteś tutaj: Pokrycia dachowe / Dachówka cementowa Braas

Dachówka cementowa Braas

Dachówki cementowe Braas obejmują 7 modeli dachówek o doskonałych walorach zarówno wytrzymałościowych, jak też estetycznych. Takie modele dachówek jak Celtycka, Podwójne-S, Grecka, Tegalit, Romańska i Bałtycka z powłoką Cisar mają dobrą markę w całej Europie. Szeroki wybór kształtów i kolorów dachówek pozwala stworzyć wiele aranżacji dachu w różnych stylach. Walory, jak trwałość, jakość i walory estetyczne sprawiły, że domy na których położona jest dachówka betonowa Braas tworzy wyjątkowo malowniczą kompozycję, której niepowtarzalny urok towarzyszy mieszkańcom przez wiele lat.

Dachówki Braas to także niezwykła szczelność dachu. Dachówki te idealnie do siebie pasują, tworząc pokrycie odporne na działanie deszczu, wiatru i podwiewanie śniegu. Trwałość koloru i jednolitość dachu zapewniają zewnętrzna powłoka akrylowa oraz barwienie w masie.

Najnowocześniejszym obecnie rozwiązaniem jest oferowana przez Braas dachówka wykonana w innowacyjnej technologii Cisar. Innowacja technologii Cisar tkwi w zastosowaniu trzech warstw, z których każda potwierdza wysoką jakość produktu. Głównym założeniem tej technologii jest zapewnienie trzech najważniejszych cech doskonałej dachówki: wytrzymałości, gładkości powierzchni i estetyki.

Dachówki Brass produkowane są już od 50 lat. Firma udziela 30 letniej gwarancji na swoje produkty, łącznie z mrozoodpornością.

Abyś poznał rzeczywistą wartość inwestycji, wykonamy dla Ciebie bezpłatną, kompleksową wycenę dachu, która będzie zawierać wszystkie konieczne elementy.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na materiały budowlane. Jeśli interesuje Cię cena Braasa lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322