Jesteś tutaj: Ściany

Ściany

Jaki materiał powinieneś wybrać na ściany swojego domu? Polecamy materiały na ściany w ogromnym wyborze, m.in: bloczki Ytong, pustaki Porotherm, gazobetonJakie parametry są najważniejsze? Decyzja nie jest wcale prosta...

Obecnie większość ścian zewnętrznych buduje się z materiałów ciężkich i mocnych (które mają za zadanie przenosić obciążenia) oraz lekkich i delikatnych (jak styropian i wełna), które chronią dom przed ucieczką ciepła. Składają się z dwóch warstw, dlatego nazywa się je dwuwarstwowymi.

Kiedyś ściany budowano głównie z cegieł. Były mocne, ale niezbyt ciepłe. Gdyby budować z nich ściany, które spełniają dzisiejsze wymagania izolacyjności cieplnej, musiałyby być bardzo grube.

Technologia poszła jednak do przodu, dlatego znamy już materiały mające dobrą izolacyjność oraz wytrzymałość i których nie trzeba dodatkowo ocieplać. Ściany takie składają się tylko z jednej warstwy pustaków lub bloczków i nazywamy je jednowarstwowymi.

W naszej ofercie znajdziesz najczęściej stosowane materiały na ściany:

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na materiały ścienne. Jeśli interesuje Cię cena lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Osoba kontaktowa: Grzegorz Bury
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322