Jesteś tutaj: Izolacje / Wełna mineralna i szklana

Wełna mineralna i szklana

Wełna w budownictwie wykorzystywana jest w kilku celach. Najbardziej rozpowszechniona jest wełna dachowa, którą wykorzystuje się do ocieplenia poddasza. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie dostępne grubości: od 5cm do 20cm czołowych producentów: Rockwool (wełna mineralna), Knauf i Isover (wełna szklana).

Drugim, coraz częstszym zastosowaniem wełny jest docieplenie ścian zewnętrznych, dlatego nazywa się ją również wełną elewacyjną (lamelową). Rozwiązanie to ma wiele zalet: wełna przepuszcza parę wodną, jest praktycznie niepalna. Doskonale także wygłusza dźwięki, co ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy Twój dom znajduje się np. przy ruchliwej ulicy. Ocieplanie wełną elewacyjną jest jednak rzadko stosowane, ze względu na relatywnie wysoką cenę w stosunku do ocieplania styropianem.

Hurtownia Cebj-Pekabud Wrocław zapewnia bardzo atrakcyjne ceny zarówno na wełny dachowe, jak elewacyjne firm Rockwool, Isover oraz Knauf. Możesz też zawsze liczyć na doradztwo. Jeśli interesuje Cię cena wełny lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: sprzedaz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322