Jesteś tutaj: Izolacje / Styropian

Styropian

Styropian (polistyren ekstrudowany) to najpopularniejszy materiał do izolacji cieplnej, głównie ze względu na cenę.

Występuje w bardzo wielu odmianach i stosuje się go do ocieplania fundamentów, podłóg, stropów, dachów i elewacji. Styropian ma różne twardości (dawne oznaczenie FS, obecnie EPS), które szeregują jego zastosowanie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno styropian FS15 czy FS20, jak i twardy styropian ekstrudowany (Hydromax i Aquastyr).

Styropian FS15 stosuje się na elewację, półtwardy FS20 na stropy, podłogi czy ocieplenie fundamentów. Styropian ekstrudowany (Hydromax czy Aquastyr) używany jest do ocieplania fundamentów i kontaktu z ziemią lub posadzek narażonych na duży nacisk. Płyty styropianowe dostępne są z brzegami gładkimi lub frezowanymi co minimalizuje powstawanie szczelin na łączeniu styropianu.

W naszej ofercie znajdziesz też specjalistyczny styropian tłumiący uderzenia, celem wytłumienia np. kroków często słyszanych na niższej kondygnacji.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na styropian. Jeśli interesuje Cię cena styropianu lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Osoba kontaktowa: Grzegorz Bury
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322