Jesteś tutaj: Ściany / Pustaki ceramiczne Porotherm

Pustaki ceramiczne Porotherm

Pustaki ceramiczne Porotherm z koncernu Wienerberger to ponad 180-letnia tradycja. Od ponad 10 lat firma te oferuje również swoje produkty w Polsce.

W porównaniu z tradycyjnymi cegłami wznoszenie ścian z wykorzystaniem pustaków ceramicznych Porotherm nie tylko nie wymaga od murarza żadnych nowych umiejętności, ale znacznie tę pracę ułatwia. Przy wznoszeniu ścian w systemie Porotherm - podobnie jak w innych technologiach - obowiązują jednak konkretne zalecenie montażowe. Ich przestrzeganie daje gwarancję wykorzystania wszystkich atutów tej technologii, w tym sprawnego i szybkiego wykonawstwa.

Pustaki Porotherm nie wymagają stosowania zaprawy w spoinach pionowych dzięki nowoczesnemu połączeniu na pióro i wpust, co jest istotnym ułatwieniem w stosunku do murowania z tradycyjnych bloczków ściennych.

Pustaki Porotherm kl. 15 można stosować do budowy budynków do 6 kondygnacji. Ceramika jest materiałem, który pod względem wytrzymałości wyprzedza jedynie cegła klinkierowa i bloczek betonowy.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na pustaki ceramiczne. Jeśli interesuje Cię cena Porothermu lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Osoba kontaktowa: Grzegorz Bury
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322