Jesteś tutaj: Rynny / Rynny tytan-cynk Rheinzink

Rynny tytan-cynk Rheinzink

Rynny tytan-cynkowe wykonane są z blachy tytanowo-cynkowej. To najsolidniejszy system rynnowy dostępny na polskim rynku. Ich trwałość bez konserwacji ocenia się na okres 60-80 lat!

Rynny tytan cynk gwarantują uniknięcia typowych dla orynnowania problemów, takich jak: korozja wynikająca z zanieczyszczeń atmosfery oraz stojących w rynnach (brudu i wody), odbarwień wynikających z dużych i częstych różnic temperatur w połączeniu z działaniem promieni UV i kwaśnych deszczów oraz obrywania się rynien na skutek zsuwającego się z dachu śniegu.

W miejscach, gdzie tytan cynk zostanie uszkodzony (zarysowany), szybko następuje patynowanie i powrót do koloru pierwotnego materiału. W naszej ofercie znajdziesz rynny Rheinzink w 3-ch kolorach: tytanzynku gołowalcowanego, patyny szaroniebieskiej oraz patyny grafit.

Uwaga: Rynny z tytan-cynku nie mogą być montowane na dachach w których obróbki dachowe wykonane są z miedzi.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na rynny Rheinzink. Jeśli interesuje Cię cena Rheinzinka lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322