Jesteś tutaj: Okna / Okna PCV

Okna PCV

Współczesne okna PCV to nie tylko wysoka funkcjonalność i piękno. Okna plastikowe powinny być również zaopatrzone w nowoczesne rozwiązania pomagające utrzymać niskie rachunki za ogrzewanie i klimatyzację. Szczególnie teraz, gdy energia cieplna jest coraz droższa.

Profile plastikowych okien PCV oferowane są standardowo jako pięciokomorowe, coraz częściej można też spotkać sześciokomorowe. Dla najbardziej wymagających klientów pojawiły się już nawet profile siedmio i ośmiokomorowe przeznaczone do energooszczędnego budownictwa pasywnego.

O jakości okien plastikowych nie decyduje jednak liczba komór. Jeśli są one bardzo wąskie nie przyniosą zbyt wiele korzyści. Na obniżenie współczynnika U wpływa bowiem wielkość i kształt komór. W nowoczesnych profilach komory nie są już prostokątne, ale mają różne kształty, zapewniające odpowiednią wytrzymałość i izolacją termiczną.

Inną ważną cechę dobrego okna PCV jest szyba. Nowoczesne okna plastikowe wyposaża się w kilkukomorowe szyby zespolone gwarantujące dobrą izolacyjność akustyczną i cieplną. Najnowsze powłoki nie tylko zatrzymują promieniowanie cieplne uciekające z pomieszczenia (pomagając obniżyć koszty ogrzewania w zimie), ale także chronią przed nadmiernym promieniowaniem słońca w lecie.

Zapewniamy także montaż zakupionych w naszej firmie plastikowych okien PCV.

Hurtownia Cebj-Pekabud Wrocław zapewnia bardzo atrakcyjne ceny ma okna PCV. Jeśli interesuje Cię cennik lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Cebj-Pekabud Wrocław - Materiały budowlane
tel. 536 137 322

e-mail: sprzedaz@cebj.pl

Uwaga: W chwili obecnej wstrzymujemy zamówienia na okna plastikowe. Do odwołania.

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322