Jesteś tutaj: Okna / Okna dachowe Okpol

Okna dachowe Okpol

Okna dachowe polskiej firmy Okpol zdobywają na naszym rynku coraz większą popularność. Oprócz produkcji okien do poddaszy firma Okpol oferuje także akcesoria do nich (rolety, żaluzje, markizy, moskitiery). Okpol to także wyłazy kominiarskie i schody strychowe. Okna Okpol równie dobrze sprawdzają się w nowych, budowanych od podstaw domach, pozwalając na maksymalne wykorzystanie powierzchni pod skośnym dachem, jak w budynkach remontowanych.

W ofercie hurtowni Cebj-Pekabud Wrocław znajdziesz następujące modele dachowych okien Okpol:

  • PERFECT PLUS BH - okno dachowe uchylno-przesuwne, drewniane okno do poddaszy z automatycznym nawiewnikiem, szybą hartowaną i samoczyszczącą.
  • PERFECT H - drewniane okno uchylno-przesuwne do poddaszy z nawiewnikiem manualnym i zewnętrzną szybą hartowaną.
  • COMFORT BH - obrotowe drewniane okno do poddaszy z automatycznym nawiewnikiem, zewnętrzną szybą hartowaną i samoczyszczącą.
  • TERMO V BH - obrotowe drewniane okno do poddaszy z manualnym nawiewnikiem, zewnętrzną szybą hartowaną i samoczyszczącą.
  • TERMO BH - obrotowe drewniane okno do poddaszy z zewnętrzną szybą hartowaną i samoczyszczącą.
  • TERMO - obrotowe drewniane okno do poddaszy.
  • TERMO PVC BH - Obrotowe okno dachowe z profili PVC, z zewnętrzną szybą hartowaną i samoczyszczącą, przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (np. łazienka, pralnia).

Okpol eksportuje swoje wyroby do większości krajów europejskich jak również na inne kontynenty. Producent zapewnia też 10-letnią gwarancję na swoje okna do poddaszy.

Jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów firmy Okpol na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, dlatego zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na okna dachowe tego producenta. Jeśli interesuje Cię cennik lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322