Jesteś tutaj: Stropy i nadproża / Strop Teriva

Strop Teriva

Najpopularniejszym rozwiązaniem stosowanym w domkach jednorodzinnych jest gęstożebrowy strop Teriva. Składa się on z belek żelbetowych i pustaków keramzytowych lub żużlobetonowych opierających się na tych belkach. Belki układane są w odstępach osiowych co 60cm lub co 45cm. Z tego też względu różnią się wysokością i zużyciem pustaków. Strop Teriva może przykrywać powierzchnie o rozpiętości do 7,5m. Rodzaj stropu Teriva dobiera konstruktor.

Ze względu na jego popularność jest to rozwiązanie, z którym powinna poradzić sobie każda ekipa budowlana. Cechuje go również mniejsza ilość stali zbrojeniowej, którą należy ułożyć na stropie przed zalaniem całości betonem (w porównaniu do stropu wylewanego czy stropu filigran). Modułowość belek i możliwość łatwego ich przycinania, powoduje że może być stosowany również nad otworami o nieregularnych kształtach.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na stropy Tervia (m.in. firmy Betard). Jeśli interesuje Cię cena lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322

e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322